28.07.15

WEEK 27 a PL klub od Scrapylife

Ahojte všichni, jaký jste měli víkend? Já prííma. V sobotu jsem jela na svůj první PL klub a mooc jsem si ho užila. Bylo super vidět se s ostatními scrapženami a pokecat s nimi. Moc jsem toho sice nestihla a detaily stánky jsem nakonec dodělávala doma, ale to mi vůůbec nevadilo. 

Jak teda vypadal náš 27. týden? Nejdůležitější událostí byl třídenní festival a tak dvoj-stránka vznikla z fotek z této akce. 


Rozhodla jsem se i tento týden využít na Scrapylife PL Story, kde jsou pro tento měsíc tématem čísla.  Koukla jsem tedy pro pár informací na web festivalu a začala razítkovat a embosovat :-).


Určitě jste si všimli spojení "12 000 návštěvník". No jo, hold se mi tam "ů" nevlezlo a náramku jsem se v PLku nechtěla vzdát. Mohla jsem použít lidí, ale to jsem chtěla k vyjádření počtu účastníků naší party. A nakonec 4 stany psané embosovacím perem, protože razítka jsou moc prostorově výzarná a opět by se nevešla.. =D 


Úvodní kartičku, jsem tentokrát zvolila jen 3x4, protože bylo moc pěkných fotek většího formátu. Chipboard hvězdička je ze současného PL kitu od Papero amo.


Na druhou stranu jsem použila formát kapsy, která má jednu velkou kapsu 6x12 a osm malých 3x3. Primárně ji budu potřebovat až na 28. týden, který uvidíte v nejbližší době, ale i na tento se velmi dobře hodila. Navíc holky z Papero amo mají tento měsíc Challenge pro PL s použitím čtvercových kapes, tudíž všechno se mi náááramně spojilo.
 Dominantou strany se tak stává vstupenka a úvodní stránka z informační brožurky, která je i s originál podpisem členů skupiny Pipes and Pints  (kterou jsou mimochodem viděla podruhé v životě - poprvé na Majálesu - a musím říct, že jsou naprosto luxusní!). Zbytek tvoří journaling - fakt bych měla začít psát nějakým hezčím písmem =D. 


Další vstupenky na stránce jsou z koupaliště, které jsme během festivalu navštívili, protože jinak bychom se v těch téměř 40°C uvařili. Ty jsou ozdobené svorkou s &. 

Na zbytku stránky už se pak nachází jen chipboard MOMENTKA z dílny Papero amo a badges s fotáčkem, který je od Studio Calico. Ty jsem si pořídila u Charlloty na PL klubu společně s dřevěnými rámečky od Amy Tangarine a sadou skvělých  Cling razítek se vzorem skvrn od Prima Marketing. Nakonec jsem ještě neodolala kapsám v designu E od Becky Higgins a od WeR s formátem devíti kapes 4x4. 


A protože, jak jistě víte, jsem hrdou majitelkou nové Instaxu vzala jsem ho sebou a vyfotily jsme s holkami mou první polaroidovou fotku =) 


Ve skutečnosti není tak tmavá, ale líp to vyfotit nešlo. Nic méně příště asi stejně použiji nastavení pro nejjasnější fotku =). 

To je pro dnešek vše přátelé. Doufám, že se Vám článek líbil a já děkuji Charllotě za krásnou sobotu, těším se na příště, pokud mi to vyjde =) 

Žádné komentáře:

Okomentovat