03.06.16

WEEK 13

Jak jsem tvořila podle Lei už víte z Blog Hopu, tak vám ukáži detaily a hlavně zbytek týdne, který je tentokrát na více stranách a  hlavně velmi rozkouskovaný, protože část jsem trávila doma, část ve Vietnamu a přítel by doma sám a měl v plánu koncert. Všechno se muselo zaznamenat a tak jsem se rozhodla každou část zpracovat v trošku jiném duchu a odděleně. 


Lea mi poslala krásný balíček, ale to podlepování mě vyčerpalo. Uff.


A ještě vyšívání, toho jsem se zhostila statečně. Ráda vyšívám, když je čas ( ten většinou není:-( ).

Zde už začíná část o koncertu. Ale nejdřív..


....celá stránka podle Lei. 


Na přítelův koncert, jsem udělala kartičky pomocí bublinkové folie, návod na výrobu jste mohli vidět na blogu PA ( TADY). Nejdřív jsem si to však musela nechat odsouhlasit. Přece jen je to Punk-rockový koncert a já tam chci použít červeno-růžovou a zeleno-tyrkysovou. Blááázen. Ale prošlo to. Asi se smiloval nad mýma psíma očima..:DZbytek ozdob jsem už ladila výhradně do bílo-černa a děkuji Leuš za spoustu výseků z BigShotu mooc se hodily. 


Nejdřív jsem na něj vyrukovala s kartičkami a pak, že si má journaling napsat sám. Vážně mě musí milovat. Jsem barbar a vstupenku jsem si dovolila ostříhat!


A celá stránka.A protože během koncertu jsem si já užívala Vietnamu, další část tohoto týdne jsem udělala pomocí kartiček od Becky Higgins - Picturesque, z kterých bude i celé album,které jsem zatím, ještě nezačala zpracovávat. 


Tyto stránky jsou zdobila střídmě, jen enalekami, písmenkovou abecedou a sem tam razítko. 


Celá stránka.


 Abych vás nezahltila fotkami druhou část ukáži jen vcelku, ale musím podotknout, že ta wafle nahoře vlevo byla luxusní. 


Zde jsem si dovolila přilepit pár mušliček z pláže a stále drží!


A tisk na fotku pomocí Archivalu. DRŽÍ také, pro ty co nevěří. 


A celá stránka, kterou jste mohli vidět na květnovou PL challenge u PA

Přeji krásný víkend a nepřilepte si ruce.

2 komentáře:

  1. ty jo, to je nálož stránek .. bomba, ještě mi ale pověz, odkud máš ty šestiúhelníkové enamelky???

    OdpovědětVymazat
  2. Dekuji, Jani. Bylo toho hodne a tak je potreba hodne stranek. Kdyz uz delam ty dve alba/rok, tak co byt skromna. Jinak pokud myslis ty hexagony na uvodni karticce,tak to nejsou enamelky,ale puffy samolepky a odkud jsou se musis zeptat Lei,protoze jsem je mela v kitu od ni.

    OdpovědětVymazat